O nás

Jsme skupina mladých lidí. Je nám kolem třiceti let, všichni pracujeme v pojišťovnictví a všichni aktivně sportujeme. Víme, jak může úraz zkomplikovat pracovní i soukromý život. Všichni takové situace více či méně známe z vlastní zkušenosti, všichni je pomáháme řešit svým klientům. Setkáváme se i s lidmi, kteří nad uzavřením úrazové pojistky mávli rukou s tím, že jim se nic stát nemůže. Ale pak se stalo. V tu chvíli jsme jim se vzniklými potížemi už nemohli pomoci.

Pro lidi, kteří milují sport a zároveň jsou zodpovědní k sobě i svým rodinám, jsme se rozhodli vytvořit tyto stránky.

Někteří z nás pracují v pojišťovnictví už od střední školy. Máme zkušenosti i z makléřských firem, měli jsme možnost porovnat výhody podmínek různých pojišťoven. Proto jsme si pro partnerství vybrali pojišťovnu Allianz. Podle našeho názoru je nejlepší pojišťovnou u nás. Společně jsme vytvořili a navrhli speciální varianty úrazového (životního) pojištění pro sport, tzv. sportovní pojištění.

Jak již z názvu vyplývá, životní (úrazové) pojištění je zaměřené především na pokrytí rizik, která s sebou nese amatérské sportování a aktivní trávení volného času.

Na náš trh přinášíme zcela výjimečné balíčky se sportovním pojištěním. Jsou určeny zejména pro amatérské sportovce a aktivní sportovní nadšence.

Ve dvou nejpopulárnějších sportech u nás, jakými jsou fotbal a hokej, je registrováno bezmála přes 550 000 amatérských hráčů. Z tohoto počtu je jen mizivé procento hráčů chráněno úrazovým životním pojištěním proti následkům zranění. Přitom zranění v důsledku rekreačního – aktivního sportování vás mohou potkat stejně často jako v profesionální soutěži.

Jste si jisti, že v důsledku zranění budete moci bez problému vykonávat své zaměstnání a budete mít finanční rezervu na vaše každodenní výdaje? S naším pojištěním máte možnost předejít případným problémům se ztrátou finanční jistoty. Pomůžeme vám vyřešit situaci, kdy dostanete menší výplatu, ale povinnost platit nájem, hypotéku, školné pro děti a další výdaje zůstává.

© 2018 | SportovniPojisteni.cz all rights reserved. Created and designed by CREATiDEA

SPORT BENEFIT
Co je Sport Benefit
Jak ho získám

 

NAŠE SLUŽBY
lorem ipsum
loremipsum

 

O NÁS
Kdo jsme
Co chceme
Kariéra
Kontakt

 

© 2018 | SportovniPojisteni.cz all rights reserved. Created and designed by CREATiDEA