Skupinové
sportovní pojištění

Skupinové sportovní pojištění

Pojištění pro skupiny je ideální pro všechny, kteří se například chystají na amatérské turnaje, soustředění nebo kdo se se svou partou kamarádů, kolegů, spoluhráčů nebo s rodinou chystá trávit aktivní dovolenou spojenou se sportem.

Pojištění je určeno pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Nezáleží ani na druhu sportu. Vše vám nastavíme individuálně. Rádi jezdíte na inline bruslích, hrajete tenis, běháte nebo hrajete hokej? Žádný problém. Užijte si naplno vaše sportovní výkony a nemyslete podvědomě na zranění. S námi budete pod ochranou, už se nemusíte ničemu bránit, sportujte.

Abychom vám vyšli maximálně vstříc a cena byla co nejnižší, veškeré skupinové pojištění a připojištění (například proti odcizení zavazadel a vybavení) se připravuje na míru.

Při jakémkoli sjednání úrazového pojištění nebo připojištění se automaticky stáváte členem našeho partnerského benefitního klubu ChytréVýhody.cz, kde naleznete opravdu vyjímečné slevy a možnost výhodného nákupu z exklusivní nabídky mnoha partnerů, kteří neustále přibývají.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zanechte nám své telefonní číslo a my vás budeme sami obratem kontaktovat.

Poptávkový formulář
sportovní pojištění

Nezávazný poptávkový formulář
Pokud máte zájem o rychlé sjednání či pomoc ke sjednání sportovního pojištění, vyplňte tento kontaktní formulář.

Po vyplnění toho formuláře se vám co nejdříve ozveme s dalšími informacemi o sportovním pojištění a velmi rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Co je sportovní pojištění?

 

Speciální úrazové pojištění je určené zejména pro amatérské sportovce, nadšence a hráče. Zároveň pojistění jejich sportovního vybavení.

Pojistka se vztahuje na všechny úrazy, nejen ty sportovní. Můžete tak se stejnou jistotou chodit po ulicích i běhat po hřišti.

Pro koho je určené sportovní pojištění?

Je pro sportovce, kteří milují svůj sport a zároveň jsou zodpovědní vůči své rodině. Vědí, že mají ve svém životě i další povinnosti, které je třeba plnit.

Jsme přesvědčeni, že i amatérští sportovci si zaslouží odpovídající jistoty. Se sportovním pojištěním je máte na dosah.

Proč si sjednat sportovní pojištění?

 

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro sjednání pojistky, dostane váš sportovní život nový rozměr.

Zmírní se obavy ze zranění provázané s obavami z finanční nejistoty.

Hlavní výhody sportovního pojištění

 

  • Vyplatíme Vám odškodné, jakmile nám sdělíte diagnózu.
  • Nemusíte být v pracovní neschopnosti, důležitá je pro nás doba léčení úrazu.
  • Pomůžeme finančně se zmírněním dopadu těžkých úrazů, zůstanou-li doživotním následky.
  • Naše pojistka vás chrání, ať se zraníte na území České republiky, nebo v zahraničí.

Jak si sjednat sportovní pojištění?

Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí si vybrat variantu pojištění a řídit se jednotlivými kroky. Po vyplnění a odeslání poptávkového formuláře vás budeme kontaktovat s konkrétní nabídkou a postupnými kroky vás dovedeme k úspěšnému uzavření pojistné smlouvy a sportu bez starostí.

Co je dětské sportovní pojištění?

Máte sportovně nadané dítě? Věnujete mu svůj volný čas a do jeho rozvoje investujete peníze? Roste vám doma sportovní hvězda? To vám přejeme. Spolu s vámi myslíme i na zmírnění následků případných úrazů dítěte.

PARTNEŘI PROJEKTU

 

Novinky

Fotbalové pojištění pro děti

Věnujete svůj čas a peníze do svého dítěte a roste z něj fotbalová hvězda? To vám přejeme, ale mysleli jste také na úrazové pojištění dítěte?

Nejčastější sportovní zranění: co vám hrozí při pohybu

Přetržené vazy, natažené svaly, záněty šlach, rozbité obličeje, zničená kolena. Tak zní soupis nejběžnějších sportovních zranění. Nejčastěji vás čekají při fotbale, jízdě na kole a lyžování a bývají především následkem přetěžování.

Hokejové pojištění pro děti

Věnujete svůj čas a peníze do svého dítěte a roste z něj hokejová hvězda? To vám přejeme, ale mysleli jste také na úrazové pojištění dítěte?

Každý řeší strach/obavu ze zranění, kor u nás kluků co chodí ještě do práce. Když vidím na hřišti zranění nějakého spoluhráče, vždy mi proběhne před očima kdybych to byl já. Co budu dělat když budu mít vážné zranění a nebudu moc jít dva měsíce néli déle do práce? Jak budu platit nájem, auto, benzín… Jsem moc rád, že je to konečně něco pro nás aktivní sportovce fotbalisty, co se fotbaelm přímo neživí, ale i tak tomu věnují hodně času.

 

Lukáš Šedivý

Fotbalista
FK Čechie Vykáň

Díky fotbalovému pojištění se mohu ve svém volném čas věnovat fotbalu bez starostí. Nemusím mít starost s tím, že když se zraním nebudu moci chodit do práce a tak přijít o svou finanční jistotu. Každý z nás v kabině řešíme, že když se někdo zraní, tak co práce? Ted už můžu v klidu klukům v kabině poradit, že je to pojištění co jim můžeme v těchto případech pomoci.

 

Václav Jindra

Fotbalista
FK Spoje Praha

Díky Hokejovému pojištění se mohu ve svém volném čas věnovat hokeji bez starostí. Nemusím mít starost s tím, že když se zraním nebudu moci chodit do práce a tak přijít o svou finanční jistotu. Každý z nás v kabině řešíme, že když se někdo zraní, tak co bude dál, co práce? Ted už můžu v klidu klukům v kabině poradit, že je tu pojištění co jim v těchto případech může pomoci.

 

Tomáš Bouda

Hokejista
HC Kobra Praha