Pojištění
sportovního vybavení

Pojištění sportovního vybavení

Náš tým pamatuje i na to, že velkou hodnotu peněz má každý z nás uloženou ve své sportovní výbavě. Proto jsme pro Vás připravili speciální pojištění vaší sportovní výbavy a osobních věcí pro případ krádeže.
Své sportovní vybavení často musíte nechat odložené v šatně, nebo během cestování v autě. Známe nápisy z parkovišť, které nás upozorňují, že naše auto není trezor. Mnohdy je bereme na lehkou váhu. Dokud se něco nestane. Mnozí z nás to už zažili.

A právě riziko krádeže v těchto dvou prostorech kryje naše pojištění. Je možné si jej sjednat pouze společně s balíčky Premium a Exclusive ve sportovním pojištění.
S pojistnými podmínkami získáte i garanční listinu od Allianz pojišťovny k tomuto speciálnímu produktu.

Co lze uhradit z pojištění v případě krádeže (příklady):

  • Všechny osobní věci – oblečení, taška, kabelka atd.
  • Sportovní potřeby – všeho druhu, od kol, po výstroj, lyže, golfové hole.
  • Elektronické a optické přístroje – mobily, PC, tablety, fotoaparáty.
  • Ale pozor! Všechny věci musí být uzamčeny v kufru auta, nebo v uzamknutém střešním boxu. Musí být prokazatelné, že zloděj překonal překážku. Proto je nezbytné nahlásit krádež Policii ČR a pojišťovně předložit záznam z jednání.

Pojištění sportovního vybavení a osobních věcí

Věci v autě    100 000 Kč za pojistný rok
Věci v šatně    30 000 Kč za pojistný rok

Co je sportovní pojištění?

 

Speciální úrazové pojištění je určené zejména pro amatérské sportovce, nadšence a hráče. Zároveň pojistění jejich sportovního vybavení.

Pojistka se vztahuje na všechny úrazy, nejen ty sportovní. Můžete tak se stejnou jistotou chodit po ulicích i běhat po hřišti.

Pro koho je určené sportovní pojištění?

Je pro sportovce, kteří milují svůj sport a zároveň jsou zodpovědní vůči své rodině. Vědí, že mají ve svém životě i další povinnosti, které je třeba plnit.

Jsme přesvědčeni, že i amatérští sportovci si zaslouží odpovídající jistoty. Se sportovním pojištěním je máte na dosah.

Proč si sjednat sportovní pojištění?

 

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro sjednání pojistky, dostane váš sportovní život nový rozměr.

Zmírní se obavy ze zranění provázané s obavami z finanční nejistoty.

Hlavní výhody sportovního pojištění

 

  • Vyplatíme Vám odškodné, jakmile nám sdělíte diagnózu.
  • Nemusíte být v pracovní neschopnosti, důležitá je pro nás doba léčení úrazu.
  • Pomůžeme finančně se zmírněním dopadu těžkých úrazů, zůstanou-li doživotním následky.
  • Naše pojistka vás chrání, ať se zraníte na území České republiky, nebo v zahraničí.

Jak si sjednat sportovní pojištění?

Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí si vybrat variantu pojištění a řídit se jednotlivými kroky. Po vyplnění a odeslání poptávkového formuláře vás budeme kontaktovat s konkrétní nabídkou a postupnými kroky vás dovedeme k úspěšnému uzavření pojistné smlouvy a sportu bez starostí.

Co je dětské sportovní pojištění?

Máte sportovně nadané dítě? Věnujete mu svůj volný čas a do jeho rozvoje investujete peníze? Roste vám doma sportovní hvězda? To vám přejeme. Spolu s vámi myslíme i na zmírnění následků případných úrazů dítěte.

Novinky

Fotbalové pojištění pro děti

Věnujete svůj čas a peníze do svého dítěte a roste z něj fotbalová hvězda? To vám přejeme, ale mysleli jste také na úrazové pojištění dítěte?

Nejčastější sportovní zranění: co vám hrozí při pohybu

Přetržené vazy, natažené svaly, záněty šlach, rozbité obličeje, zničená kolena. Tak zní soupis nejběžnějších sportovních zranění. Nejčastěji vás čekají při fotbale, jízdě na kole a lyžování a bývají především následkem přetěžování.

Hokejové pojištění pro děti

Věnujete svůj čas a peníze do svého dítěte a roste z něj hokejová hvězda? To vám přejeme, ale mysleli jste také na úrazové pojištění dítěte?

Každý řeší strach/obavu ze zranění, kor u nás kluků co chodí ještě do práce. Když vidím na hřišti zranění nějakého spoluhráče, vždy mi proběhne před očima kdybych to byl já. Co budu dělat když budu mít vážné zranění a nebudu moc jít dva měsíce néli déle do práce? Jak budu platit nájem, auto, benzín… Jsem moc rád, že je to konečně něco pro nás aktivní sportovce fotbalisty, co se fotbaelm přímo neživí, ale i tak tomu věnují hodně času.

Lukáš Šedivý

Fotbalista
FK Čechie Vykáň

Díky fotbalovému pojištění se mohu ve svém volném čas věnovat fotbalu bez starostí. Nemusím mít starost s tím, že když se zraním nebudu moci chodit do práce a tak přijít o svou finanční jistotu. Každý z nás v kabině řešíme, že když se někdo zraní, tak co práce? Ted už můžu v klidu klukům v kabině poradit, že je to pojištění co jim můžeme v těchto případech pomoci.

Václav Jindra

Fotbalista
FK Spoje Praha