Kariéra

Český sport je bezesporu světově uznávanou veličinou, která disponuje řadou slavných jmen. Na naši bohatou historii dnes navazují nové sportovní týmy a objevují se nové osobnosti, které naši zemi reprezentují. Jsme také svědci zásadních změn, kdy se vedle tradičních národních sportů objevují zcela nové sporotvní disciplíny. Fenomén menšinových, alternativních sportů dává o sobě v současnosti hodně vědet a významně rozšiřuje možnosti uplatnění nových talentů. Za úspěchem však stojí nejen tvrdý trénink, ale také boj o sponzoring, dostatečné financování a v neposlední řadě také kvalitní servis a služby v pozadí, bez kterých se na vrchol jen těžce dostává.

SportovníPojištění.cz je součástí skupiny (projektu) SportBezStarostí.cz. Nabízíme kompletní servis nejen pro amatérské sportovce, sportovní oddíly, organizace a kluby. Snažíme se pomoci českému sportu se dostat zpět tam, kam patří.

Jelikož stále rosteme, hledáme nové kolegy do týmu.

Pokud máte zkušenosti s řízením projektů, Máte obchodního ducha a hledáte řešení tam, kde ostatní hledají výmluvy, jste koncepční a baví vás tvůrčí práce, jste iniciativní, nechybí Vám nadšení a umíte věci dotahovat do konce, vytváříte nové hodnoty a přicházíte s novinkami, tak jste to třeba Vy, kdo je vhodný se stát naším novým kolegou.

Pokud máte zájem, budeme potěšeni, pokud nám zašlete Vaše CV na adresu info@sportovnipojisteni.cz