Skuppinové
hokejové pojištění

Skupinové hokejové pojištění

Pojištění pro skupiny je ideální pro všechny, kteří se například chystají na amatérské turnaje, soustředění nebo kdo se se svou partou kamarádů, kolegů, spoluhráčů nebo s rodinou chystá trávit aktivní dovolenou spojenou se sportem.

Pojištění je určeno pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Nezáleží ani na druhu sportu. Vše vám nastavíme individuálně. Rádi jezdíte na inline bruslích, hrajete tenis, běháte nebo hrajete hokej? Žádný problém. Užijte si naplno vaše sportovní výkony a nemyslete podvědomě na zranění. S námi budete pod ochranou, už se nemusíte ničemu bránit, sportujte.

Abychom vám vyšli maximálně vstříc a cena byla co nejnižší, veškeré skupinové pojištění a připojištění (například proti odcizení zavazadel a vybavení) se připravuje na míru.

Při jakémkoli sjednání úrazového pojištění nebo připojištění se automaticky stáváte členem našeho partnerského benefitního klubu ChytréVýhody.cz, kde naleznete opravdu vyjímečné slevy a možnost výhodného nákupu z exklusivní nabídky mnoha partnerů, kteří neustále přibývají.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zanechte nám své telefonní číslo a my vás budeme sami obratem kontaktovat.

Poptávkový formulář
hokejové pojištění

Nezávazný poptávkový formulář
Pokud máte zájem o rychlé sjednání či pomoc ke sjednání hokejového pojištění, vyplňte tento kontaktní formulář.

Po vyplnění toho formuláře se vám co nejdříve ozveme s dalšími informacemi o hokejovém pojištění a velmi rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Co je hokejové úrazové pojištění?

 

Speciální úrazové pojištění, určené pro amatérské sportovce, nadšence a hráče. Zároveň pojistění jejich sportovního vybavení. Pojistka se vztahuje na všechny úrazy, nejen na ty sportovní.

Můžete tak se stejnou jistotou chodit po ulicích i bruslit po hřišti.

Hlavní výhody hokejového pojištění?

 

Odškodné vám vyplatíme téměř ihned po podání lékařské zprávy. Nečekáte, až léčení skončí. Peníze máte k dispozici, když je potřebujete.

Nemusíte být v pracovní neschopnosti. To ocení zejména podnikatelé. I když se zraněním chodíte do práce, odškodníme vám každý den léčení. Čím větší úraz, tím víc peněz z plnění dostanete. Při vážném úrazu garantujeme nejvyšší plnění.

Pro koho je hokejové pojištění?

 

Je pro sportovce, kteří milují sport, ale mají ve svém životě i další povinnosti.

Jsme přesvědčeni, že i amatérští sportovci si zaslouží odpovídající jistoty. Ty máte se sportovním pojištěním na dosah.

Proč si sjednat hokejové pojištění?

 

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro sjednání pojistky, dostane váš sportovní život nový rozměr.

Zmírní se obavy ze zranění provázané s finanční nejistotou.

Jak si sjednat hokejové pojištění?

 

Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí vyplnit základní údaje o vás a o zbytek se postaráme my.

Co je dětské hokejové pojištění?

 

Máte sportovně nadané dítě? Věnujete mu svůj volný čas a do jeho rozvoje investujete peníze? Roste vám doma hokejová, či jiná sportovní hvězda? To vám přejeme. Spolu s vámi myslíme i na zmírnění následků případných úrazů dítěte.

PARTNEŘI PROJEKTU

 

Novinky

Fotbalové pojištění pro děti

Věnujete svůj čas a peníze do svého dítěte a roste z něj fotbalová hvězda? To vám přejeme, ale mysleli jste také na úrazové pojištění dítěte?

Nejčastější sportovní zranění: co vám hrozí při pohybu

Přetržené vazy, natažené svaly, záněty šlach, rozbité obličeje, zničená kolena. Tak zní soupis nejběžnějších sportovních zranění. Nejčastěji vás čekají při fotbale, jízdě na kole a lyžování a bývají především následkem přetěžování.

Hokejové pojištění pro děti

Věnujete svůj čas a peníze do svého dítěte a roste z něj hokejová hvězda? To vám přejeme, ale mysleli jste také na úrazové pojištění dítěte?

Díky Hokejovému pojištění se mohu ve svém volném čas věnovat hokeji bez starostí. Nemusím mít starost s tím, že když se zraním nebudu moci chodit do práce a tak přijít o svou finanční jistotu. Každý z nás v kabině řešíme, že když se někdo zraní, tak co bude dál, co práce? Ted už můžu v klidu klukům v kabině poradit, že je tu pojištění co jim v těchto případech může pomoci.

Tomáš Bouda

Hokejista
HC Kobra Praha