Skupinové
fotbalové pojištění

Skupinové fotbalové pojištění

Pojištění pro skupiny je ideální pro všechny, kteří se například chystají na amatérské turnaje, soustředění nebo kdo se se svou partou kamarádů, kolegů, spoluhráčů nebo s rodinou chystá trávit aktivní dovolenou spojenou se sportem.

Pojištění je určeno pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Nezáleží ani na druhu sportu. Vše vám nastavíme individuálně. Rádi jezdíte na inline bruslích, hrajete tenis, běháte nebo hrajete hokej? Žádný problém. Užijte si naplno vaše sportovní výkony a nemyslete podvědomě na zranění. S námi budete pod ochranou, už se nemusíte ničemu bránit, sportujte.

Abychom vám vyšli maximálně vstříc a cena byla co nejnižší, veškeré skupinové pojištění a připojištění (například proti odcizení zavazadel a vybavení) se připravuje na míru.

Při jakémkoli sjednání úrazového pojištění nebo připojištění se automaticky stáváte členem našeho partnerského benefitního klubu ChytréVýhody.cz, kde naleznete opravdu vyjímečné slevy a možnost výhodného nákupu z exklusivní nabídky mnoha partnerů, kteří neustále přibývají.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zanechte nám své telefonní číslo a my vás budeme sami obratem kontaktovat.

Poptávkový formulář
fotbalové pojištění

Nezávazný poptávkový formulář
Pokud máte zájem o rychlé sjednání či pomoc ke sjednání fotbalového pojištění, vyplňte tento kontaktní formulář.

Po vyplnění toho formuláře se vám co nejdříve ozveme s dalšími informacemi o fotbalovém pojištění a velmi rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Co je fotbalové pojištění?

 

Speciální úrazové pojištění, které je určené pro amatérské sportovce, nadšence a hráče. Zároveň pojistění jejich sportovního vybavení.

Jaké jsou hlavní výhody fotbalového pojištění? Pojistka se vztahuje na všechny úrazy, nejen na ty sportovní. Můžete tak se stejnou jistotou chodit po ulicích i běhat po hřišti.

Hlavní výhody fotbalového pojištění?

 

Odškodné vám vyplatíme téměř ihned po dodání lékařské zprávy. Nečekáte, až léčení skončí. Peníze máte k dispozici, když je potřebujete.

Nemusíte být v pracovní neschopnosti. To ocení zejména podnikatelé. I když se zraněním chodíte do práce, odškodníme vám každý den léčení. Čím větší úraz, tím víc peněz z plnění dostanete. Při vážném úrazu garantujeme nejvyšší plnění.

Pro koho je fotbalové pojištění?

 

Je pro sportovce, kteří milují svůj sport a mají zároveň smysl pro povinnost. Vědí, že ve svém životě mají i další závazky.

Jsme přesvědčeni, že i amatérští sportovci si zaslouží odpovídající jistoty. Se sportovním pojištěním máte tyto jistoty na dosah.

Proč si sjednat fotbalové pojištění?

 

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro sjednání pojistky, dostane váš sportovní život nový rozměr.

Zmírní se obavy ze zranění provázané s finanční nejistotou

Jak si sjednat fotbalové pojištění?

 

Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí vyplnit základní údaje o vás a o zbytek se postaráme my.

Co je dětské fotbalové pojištění?

 

Máte sportovně nadané dítě? Věnujete mu svůj volný čas a do jeho rozvoje investujete peníze? Roste vám doma fotbalová, či jiná sportovní hvězda? To vám přejeme. Spolu s vámi myslíme i na zmírnění následků případných úrazů dítěte.

PARTNEŘI PROJEKTU

 

Novinky

Fotbalové pojištění pro děti

Věnujete svůj čas a peníze do svého dítěte a roste z něj fotbalová hvězda? To vám přejeme, ale mysleli jste také na úrazové pojištění dítěte?

Nejčastější sportovní zranění: co vám hrozí při pohybu

Přetržené vazy, natažené svaly, záněty šlach, rozbité obličeje, zničená kolena. Tak zní soupis nejběžnějších sportovních zranění. Nejčastěji vás čekají při fotbale, jízdě na kole a lyžování a bývají především následkem přetěžování.

Hokejové pojištění pro děti

Věnujete svůj čas a peníze do svého dítěte a roste z něj hokejová hvězda? To vám přejeme, ale mysleli jste také na úrazové pojištění dítěte?

Každý řeší strach/obavu ze zranění, kor u nás kluků co chodí ještě do práce. Když vidím na hřišti zranění nějakého spoluhráče, vždy mi proběhne před očima kdybych to byl já. Co budu dělat když budu mít vážné zranění a nebudu moc jít dva měsíce néli déle do práce? Jak budu platit nájem, auto, benzín… Jsem moc rád, že je to konečně něco pro nás aktivní sportovce fotbalisty, co se fotbaelm přímo neživí, ale i tak tomu věnují hodně času.

Lukáš Šedivý

Fotbalista
FK Čechie Vykáň

Díky fotbalovému pojištění se mohu ve svém volném čas věnovat fotbalu bez starostí. Nemusím mít starost s tím, že když se zraním nebudu moci chodit do práce a tak přijít o svou finanční jistotu. Každý z nás v kabině řešíme, že když se někdo zraní, tak co práce? Ted už můžu v klidu klukům v kabině poradit, že je to pojištění co jim můžeme v těchto případech pomoci.

Václav Jindra

Fotbalista
FK Spoje Praha