Poptávkový formulář
fotbalové pojištění

Prosíme vyplňte tento formulář. Veškeré informace vypňujte dle skutečnosti a vaše objektivního posouzení. Po vyplnění formuláře vás budeme v nejbližší době kontatovat s dalšími informacemi o fotbalovém pojištění a velmi rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.
POTŘEBUJETE PORADIT?
V případě, že se nebude vědět a nebudete si jistě s vyplněním některých informací, neváhejte nás kontatovat či zanechat svě telefoní číslo a my vás obratem budeme sami kontaktovat.


Vyberte variantu fotbalového pojištění
Standard - od 388 Kč/měsíčněExclusive - od 763 Kč měsíčně
* zahrnuje pojištění sportovního vybavení a osobních věcí.

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje

Nutné osobní informace pro schválení ceny balíčků fotbalového pojištění

Výška:
Hmotnost:
Poznámka:


Co je fotbalové pojištění?

 

Speciální úrazové pojištění, které je určené pro amatérské sportovce, nadšence a hráče. Zároveň pojistění jejich sportovního vybavení.

Jaké jsou hlavní výhody fotbalového pojištění? Pojistka se vztahuje na všechny úrazy, nejen na ty sportovní. Můžete tak se stejnou jistotou chodit po ulicích i běhat po hřišti.

Hlavní výhody fotbalového pojištění?

 

Odškodné vám vyplatíme téměř ihned po dodání lékařské zprávy. Nečekáte, až léčení skončí. Peníze máte k dispozici, když je potřebujete.

Nemusíte být v pracovní neschopnosti. To ocení zejména podnikatelé. I když se zraněním chodíte do práce, odškodníme vám každý den léčení. Čím větší úraz, tím víc peněz z plnění dostanete. Při vážném úrazu garantujeme nejvyšší plnění.

Pro koho je fotbalové pojištění?

 

Je pro sportovce, kteří milují svůj sport a mají zároveň smysl pro povinnost. Vědí, že ve svém životě mají i další závazky.

Jsme přesvědčeni, že i amatérští sportovci si zaslouží odpovídající jistoty. Se sportovním pojištěním máte tyto jistoty na dosah.

Proč si sjednat fotbalové pojištění?

 

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro sjednání pojistky, dostane váš sportovní život nový rozměr.

Zmírní se obavy ze zranění provázané s finanční nejistotou

Jak si sjednat fotbalové pojištění?

 

Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí vyplnit základní údaje o vás a o zbytek se postaráme my.

Co je dětské fotbalové pojištění?

 

Máte sportovně nadané dítě? Věnujete mu svůj volný čas a do jeho rozvoje investujete peníze? Roste vám doma fotbalová, či jiná sportovní hvězda? To vám přejeme. Spolu s vámi myslíme i na zmírnění následků případných úrazů dítěte.

Pojistné plnění v případě zranění

"Přestože je v Česku počet úrazů v kopané díky velkému počtu hráčů vysoký, úrazové pojištění má jen málokterý fotbalista hrající nižší soutěž."

Příklady zranění a odškodného Standard Premium Exclusive
Přetržení koleního křížového vazu (DO) 56.000 Kč 118.400 Kč 142.600 Kč
Zlomenina klíční kosti (DO) 21.000 Kč 33.600 Kč 35.200 Kč
Zlomenina čelisti (DO) 21.000 Kč 33.600 Kč 35.200 Kč
Pohmoždění kolene (DO) 3.000 Kč 3.000 Kč 3.000 Kč
Otřes mozku s hospitalizací (3dny) (DO) 8.400 Kč 8.400 Kč 8.400 Kč

* DO - denní odškodné, TN - trvalé následky.
Jedná se o modelové případy. Podrobné informace naleznete v konkrétní smluvní dokumentaci a smluvních ujednáních pro uvedený produkt.

Individuální fotbalové pojištění

Pro hráče - jednotlivce

Dětské fotbalové pojištění

Pro dětské sportovce

Každý řeší strach/obavu ze zranění, kor u nás kluků co chodí ještě do práce. Když vidím na hřišti zranění nějakého spoluhráče, vždy mi proběhne před očima kdybych to byl já. Co budu dělat když budu mít vážné zranění a nebudu moc jít dva měsíce néli déle do práce? Jak budu platit nájem, auto, benzín… Jsem moc rád, že je to konečně něco pro nás aktivní sportovce fotbalisty, co se fotbaelm přímo neživí, ale i tak tomu věnují hodně času.

Lukáš Šedivý

Fotbalista
FK Čechie Vykáň

Díky fotbalovému pojištění se mohu ve svém volném čas věnovat fotbalu bez starostí. Nemusím mít starost s tím, že když se zraním nebudu moci chodit do práce a tak přijít o svou finanční jistotu. Každý z nás v kabině řešíme, že když se někdo zraní, tak co práce? Ted už můžu v klidu klukům v kabině poradit, že je to pojištění co jim můžeme v těchto případech pomoci.

Václav Jindra

Fotbalista
FK Spoje Praha